Bizimle iletişime geç

Bunlar bizim adres bilgilerimizdir:

Merkez ofis Zoetermeer

Adres Chroomstraat 42
Posta kodu 2718 RR
Yer Zoetermeer
Telefon numarası 079 347 8974
E-mail info@a-flex.nl

Şube Den Haag

Adres Beresteinlaan 283
Posta kodu 2542 JH
Yer Den Haag
Telefon numarası 070 402 0430

Sosyal medya'da bizi takip et:

E-posta gönder

Bizimle iletisime geçmek icin aşağıdaki formu kullanın. Başvuru yapmak istiyorsanız, lütfen boş İş ilanları kontrol edin.


Ekibimiz

Ali Dogan Foto

Ali Dogan

Algemeen Directeur

Cem Dogan Foto

Cem Dogan

Accountmanager Food/Logistiek

telefon numarası: +31624787018e-posta: cem@a-flex.nl

Cihangir Alptekin Foto

Cihangir Alptekin

Junior Accountmanager (regio Drenthe)

telefon numarası: +31627492445e-posta: cihangir.alptekin@a-flex.nl

Eric van den Ende Foto

Eric van den Ende

Accountmanager Glastuinbouw/Food

telefon numarası: +31629490266e-posta: eric@a-flex.nl

Hatice Ozturk Foto

Hatice Ozturk

Administratief medewerkster

telefon numarası: 0793478974e-posta: hatice@a-flex.nl

Marina Putintseva Foto

Marina Putintseva

Administratief medewerkster

telefon numarası: 0793478974e-posta: marina@a-flex.nl

Tanya Miteva Foto

Tanya Miteva

Hoofdplanner

telefon numarası: +31652455579e-posta: planning@a-flex.nl

Sami Gunduz Foto

Sami Gunduz

Recruiter

telefon numarası: +31642558137e-posta: sami@a-flex.nl

ABU logo NEN 4400-1 logo Erkend Leerbedrijf logo SNA Keurmerk logo SNF Keurmerk logo

Contact us!